Mladý ječmen a chlorella

Užitek ječmene GW

Výtažek podporuje přirozené léčebné procesy u nejrůznějších nemocí včetně artritidy, astmatu, kožních problémů, obezity, chudokrevnosti, zácpy, impotence, oběhových potíží, cukrovky, srdečních chorob, rakoviny, vysoké hladiny cholesterolu a ledvinových problémů. Dr. Hagiwara o mladém ječmeni prohlásil:,,Jeho pomoc u široké škály nemocí ukazuje, že rostlinná míza podporuje optimální fungování těla a nezaměřuje se na určité nemoci, jak to dělají léky. Je zřejmé, že produkt působící proti obezitě a ekzémům, stejně jako proti srdečním chorobám a rakovině je buď ,,lékem neuvěřitelně zázračným, nebo lékem vůbec žádným"...

Ječmen pomáhá tělu léčit se samo. V žádném případě to tedy není lék, i když někdy podpoří zdánlivě zázračné sebeuzdravení. Děje se to např. díky jedinečnému antioxidantu 2"-0-GIV, který disponuje mnohem silnější antioxidační aktivitou, než alfa-tokoferol (vitamín E). Zelenina a nápoje z ní prokazují srdce a cévy chránící účinky. Principiálně lze říci, že zelený nápoj sdružuje ozdravné vlastnosti základních druhů zeleniny.

Hans Günter Burger v knize "Hladovění nad plným hrncem" vykresluje človíčka, který se cpe, tloustne, ale přesto umírá na nutriční podvýživu... Vyčerpaná půda živí ,,hladové plodiny". Ty zase sytí nás, a proto i přes špeky okolo pasu, umíráme hlady.

Důvod k užívání zelených nápojů oproti syntetickým potravinovým doplňkům je jasný. V rostlinách bylo identifikováno přes 600 různých karotenů. Syntetika ale obsahují karotenů jen několik. Živé rostliny mají nespočet živin a látek, které působí navzájem podpůrně. Účinek je oproti syntetikám vyšší a navíc bezpečný. Proto je někdy možné ječmen použít i jako náhradu jinak planého denního jídla. Může tím dojít i ke snížení nadváhy. Zelený nápoj se používá i při půstu. Zabrání se tím nutričním deficitu a urychlí se tím očistné procesy.

Americká výživová asociace doporučuje minimálně 2-3 dávky čerstvé zeleniny denně. Pokud to nesplňujeme, je pro nás každá živá zelená potravina nesmírně důležitá!

Složení Ječmene GW

Bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina, cholesterol, chlorofyl, aminkokyseliny, vitamíny, minerály.

Bližší složení viz. příbalový leták.

Užitek chlorelly GW

Chlorella je širokozáběrový očistný prostředek. Antioxidanty v ní obsažené brání ničivé dominové smršti volných radikálů.Tím snižují riziko poškození buněk(i samotné DNA).

Minerální látky a stopové prvky zvyšují schopnost buněk vázat vodu a vyplavovat odpadní látky. Rovněž účinně vytěsňují jedovaté kovy a brání jejich komulaci v organismu. Nukleové kyseliny a aminokyseliny jsou stavebním materiálem k přestavbě poškozených buňěk, čímž se snižuje množství buněčného odpadu. Široké spektrum vitaminů B zvyšuje odolnost proti stresu a tím snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí. Chlorofyl působí protizánětlivě a urychluje hojení poškozené tkáně. Jeho očistné vlastnosti jsou v lidové medicíně známé od pravěku. Pevná vláknina chlorelly(mechanickým působením, jako kartáč) odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávicím traktu. Navíc na sebe jedovaté látky(i těžké kovy) váže a vynáší je z organismu. Svým zásaditým působením v organismu reguluje pH a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému.

Je dobrým prebiotikem, čímž v trávicím traktu vytváří,,peklo" pro plísně a ,,ráj" pro přirozenou mikrofloru. Zvyšuje imunitní odpověď organismu, který se stává odolnějším v boji s víry, bakteriemi, plísněmi i s rakovinou.

Ale pozor! Chlorella GW nenahrazuje léky, protože není lékem. Přesto však pomáhá uzdravovat! Jak? Stejně jako každá organicky pěstovaná zelenina. Té je nadřazena pouze svojí uživatelsky praktickou, tabletovou formou.

 

Zdroj: leták GW Internacional

UDĚLEJTE VÝZNAMNÝ KROK PRO SVÉ ZDRAVÍ, PIJTE ZELENÉ POTRAVINY.

ZAKOUPÍTE VE STUDIU SPIRÁLA nebo objednávejte na tel: 724 093 443.

Korzyści z jęczmienia GW

Ekstrakt promuje naturalne procesy zdrowienia w różnych chorób, w tym zapalenia stawów, astma, choroby skóry, otyłość, niedokrwistość, zaparcia, impotencja, zaburzenia krążenia, cukrzyca, choroby serca, raka, wysoki poziom cholesterolu i problemów z nerkami. Dr Hagiwara młodych jęczmienia że: Jego pomocy w wielu chorób roślin wykazały, że sok wspiera optymalne funkcjonowanie ciała i nie konkretnej choroby, podobnie jak leki. Jest oczywiste, że aktywność w stosunku do produktu nie i egzema, otyłości, jak również z chorobami serca i raka, albo, bardzo lek cud, leku lub na wszystkich "...

Jęczmień pomaga organizmowi leczyć się. W każdym razie, to nie jest lekarstwo, ale czasami pozornie cudowne promować samoleczenia. Zdarza się na przykład z unikalnym przeciwutleniacz 2 "-0-GIV, który ma znacznie silniejsze działanie antyoksydacyjne niż alfa-tokoferol (witamina E). Warzywa i napoje z jej show i sercowo-naczyniowych skutków ochronnych. Zasada, możemy powiedzieć, że zielony napój łączy lecznicze właściwości warzyw.

Hans Günter Burger w książce "głodu pełnej puli" portretuje duszę Gorge, tyciu, ale wciąż umierają z niedożywienia, żywienia ... Wyczerpane gleby żyje, głodnych upraw. ", Które w kolei karmi nas, a zatem pomimo reefer wokół talii, głodują.

Powód, aby używać zielonych drinków porównaniu do syntetycznych suplementów diety jest jasne. Rośliny zidentyfikowano ponad 600 różnych karotenoidów. Syntetyczne zawierają karoteny, ale kilka. Żywe rośliny są niezliczone składniki odżywcze i substancje, które oddziałują na siebie alternatywę. Efekt jest wyższa w porównaniu syntetikám i bardzo bezpieczne. Dlatego też można stosować często w zastępstwie jęczmienia bezczynny posiłki dziennie. Może to doprowadzić do zmniejszenia wagi. Zielony napój stosowany jest również w czasie Wielkiego Postu. Zapobiegnie to niedobór witamin i minerałów oraz przyspieszyć proces oczyszczania.

Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne zaleca co najmniej 2-3 dawki świeżych warzyw dziennie. Jeśli nie, dla nas każdy żywy zielony, jedzenie jest bardzo ważne!

Składniki Jęczmień GW

Białka, węglowodany, tłuszcze, błonnik, cholesterol, chlorofil, aminkokyseliny, witaminy i minerały.

Dalsze mianowicie składu. ulotki.

GW korzyści chlorella

Chlorella jest Wide-środek czyszczący. Przeciwutleniacze zawarte w zapobiega destrukcyjne domino burza darmo radikálů.Tím zmniejszyć ryzyko uszkodzenia komórek (nawet bardzo DNA).

Minerały i pierwiastki śladowe zwiększają zdolność komórek do wiązania wody i wypłukać odpadów. Skutecznie wypiera toksyczne metale i zapobiega ich komulaci w organizmie. Kwas nukleinowy i aminokwasy materiał budowlany na odbudowę uszkodzonych komórek, co zmniejsza ilość zanieczyszczeń. Szeroki zakres witamin B zwiększa odporność na stres i tym samym zmniejsza ilość szkodliwych substancji w wyniku stres. Chlorofil jest przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie się uszkodzonych tkanek. Jego właściwości przeczyszczające są znane w medycynie ludowej od czasów starożytnych. Fixed włókno chlorella (działanie mechaniczne, takie jak szczotki) usuwa przylegające odpadów do składowania w przewodzie pokarmowym. Ponadto, na siebie substancji trujących (i metali ciężkich) wiąże i podnosi je z ciała. Efekt jego alkalicznych w organizmie reguluje pH i stwarza warunki do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego.

To jest dobry prebiotyk, który produkuje przewodu pokarmowego,, piekło "dla pleśni i" raj "dla naturalnej mikroflory. Poprawia immunologicznej organizmu, który staje się bardziej odporna na zwalczania wirusów, bakterii, grzybów z rakiem.

Ale uważaj! Chlorella GW zastąpić leki, ponieważ nie ma na nią lekarstwa. Jednak pomaga leczyć! W jaki sposób? Jak każdy ekologicznymi warzywami. Które jest lepsze od praktycznego, użytkownik tylko tabletki.